Koszulka Tela

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: TM EMILI
  • Dostępność: Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: do 14 dni + wysyłka
  • szt.
  • Cena netto: 25,20 zł 31,00 zł

Skład:

100% Bawełna

W nadchodzącym sezonie glomour będzie mieć wymiar współczesnej uwodzicielki. Z jednej strony liczyć się będzie pragmatyzm, minimalizm, wyrafinowana forma, a z drugiej kuszące dodatki, szyk i elegancja. W dwóch podstawowych kolorach: bieli i czerni.
W prezentowanym modelu pierwsze skrzypce gra wyjątkowo piękna grecka gipiura zdobiąca dekolt tej koszulki na szerszym, ale zwężanym ku górze ramiączku. Dzięki temu produkt ten, który występuje w rozmiarach: S-XXXL oraz w kolorze białym i czarnym, może być doskonałym strojem na zwyczajne i wyjątkowe okazje.
Naszym nadrzędnym celem i filozofią firmy jest dążenie do tego, by wszystkie produkty były stylowe i świetne jakościowo. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do użytych surowców. Warto podkreślić, że bawełna długowłóknista, z której ta bielizna została uszyta, jest wysokogatunkowa od renomowanego polskiego producenta. Surowiec spełnia wszelkie wymogi jakościowe i posiada certyfikat OEKO-TEX. Dzięki temu desu zapewnia jakość i komfort noszenia przez długi czas zachowując swój kształt (nie deformuje się i nie rozciąga).
Naszą inspiracją jest kobieta – to ona jest naszą muzą! A jej zmienność i piękno inspirują każdego dnia!